spolku přátel Ghostbusters
line decor
::HOME::
line decor
 
 
 
 
 
 
 
TÁBOROVÁ SETKÁNÍ

19.9.2010 - Setkání v pražské ZOO

Předposlední neděli v září jsme se vydali na potáborové setkání do pražské ZOO. V rámci tradice to byla naše dokonce třetí návštěva zoologické zahrady v Praze, ale až letos nám vyšlo počasí a tak jsme si užívali babího léta bez promrzlých končetin.
Sešlo se nás celkem 40! A kdo všechno? Vezmeme to v abecedním pořadí: Adélka N., Alička H., Bobek. David H., Filip H, Habibi, Charlie, Ivča Vojvanová, Ivory, Jíra, Jirka, Jitka, Kačka U., Kája Kučerová, Kiki M., Klíště, Krikri, Lara - Verča, Lenochod alias Dav!ss, dvojčátka Magdalenka a Markétka Vojvanovic, Maki, Mary, Mates, Míša N., Niki P., Niki Ž., Ondra, Radka, Renda, Roman, Slůně - Terka, Terka - Wossy, Terka Š., Toff, Ufon, Veruště, Vojvan, Zdeněk - Řezba a jako jediný zástupce říše zvířecí Raven.
Po té, co jsme se sešli, dopočítali a poplatili vstupné, jsme vyrazili na cestu, během které jsme měli za úkol dávat bedlivý pozor a hledat jednotlivé věci nebo zvířata, jež jsou součástí ZOO a to tak, abychom ke každému písmeni abecedy našli to nejoriginálnější zvíře nebo tu nejoriginálnější věc. Během pátrání a procházení a pozorování jsme navštívili také nejrůznější občerstvení (jsou dokonce tací účastníci, kteří se dušují, že nevynechali ani jeden občerstvovací stánek:)). Až na pár výběhů a voliér jsme nakonec zdolali skoro celou ZOO a setkání jsme zakončili u lachtanů, kde jsme odevzdali každý svou Abecedu a následně jsme do rukou dostali místy Slepou mapu ZOO, kam jsme do bílých políček doplňovali jednotlivá chybějící zvířata.
A jak jsme si vedli? Zde je pořadí v obou soutěžích:

ABECEDA - hodnocení dvojic
1.-2.místo: Verča (Marion) + Habibi / Slůně + Maky (30b.)
3. místo: Kiki M. + Niki P. (29b.)
4. - 5. místo: Terka + Míša / Charlie + Mates (28b.)

Zvláštní cenu
udělujeme dvojici Klíšťák + Veruště, kteří měli sovu abecedu absolutně nejoriginálnější, avšak bohužel nevyhodnotitelnou.:) Zde pár příkladů:

Z - Zmožení vedoucí
Ř - Řvoucí král (lev)
Q - Qílející Pavián
K - Kůn s pruhama (Zebra)
M - Myšovrah královský (Hroznýš)
C - Cachtan (Lachtan)
I - Indiánská svačina (Bizon)
J - Jéé opice!!


SLEPÁ MAPA - DĚTI:
1. Slůně (9B.)
2. Terka (7b.)
3. Kačka (5b.)

SLEPÁ MAPA - DĚTI:
Zde bohužel došlo k diskvalifikaci dvojice Toff + Wossy a to zejména proto, že se mělo soutěžit v jednotlivcích a ne ve dvojicích.:) Byli by bývali vyhráli, ale porušení pravidel se trestá.:)
1.- 2.místo: Verča (Marion) a Klíště - shodně (13b.)
3. místo: Krikri (12b.)

Všem výhercům gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za snahu v soutěžích a za krásný den strávený mezi zvířaty.:) Snad jsem se v ZOO nesešli naposledy.;)


FOTOGALERIE ZDE: