společnosti přátel Ghostbusters
line decor
::HOME::
line decor
 
 
 
 
 
 
 
ODJEZDOVÉ INFORMACE - TÁBOR 2016
k tisku ZDE - PDF.

 

Letos se náš tábor koná v termínu 23.7.2016 – 13.8.2016.
Tradičně hromadně odjíždíme z Prahy vlakem z Hlavního nádraží.

Většinu věcí ze Seznamu povinné výbavy zabalte dětem do velkých cestovních zavazadel, na cestu vlakem jim dejte do menšího batůžku jen věci potřebné na cestu - svačinu, pití, pokrývku hlavy, pláštěnku atd.

Odjezd na tábor:
Sejdeme se v sobotu 23. 7. 2016 v 8:30 pod "zlatou orlicí", která je z boku na střeše budovy pražského Hlavního nádraží (viz fotografie a mapa).
Zde naložíme kufry a tašky do dodávky, od rodičů vybereme bezinfekčnost, kartičky pojišťovny apod., načež se s dětmi rozloučíte a my vyrazíme na nástupiště, odkud nám v 9:25 odjíždí vlak .
Prosíme, přijďte včas, ať je odjezd v klidu, bez zbytečných stresů.

Příjezd z tábora:
Z tábora se vracíme v sobotu 13. 8. 2016. podle jízdního řádu českých drah přijedeme rychlíkem z Tábora (R 1540) v 16.30.
Po vystoupení z vlaku se přesuneme zpět pod orlici.
Čekat na své děti můžete buď přímo na peróně, nebo až pod orlicí, kde vám předáme zavazadla a kde se s dětmi rozloučíme.

Vyzvednutí dětí přímo v táboře je možné až po 13:30, aby děti nepřišly o poslední táborový nástup a vzkazy v cancáku!!!

Prosíme, věnujte pozornost seznamu povinné výbavy na tábor, neopomínejte zejména pokrývku hlavy, pláštěnku, holinky, prostěradlo na táborovou postel, důležité jsou však všechny položky uvedené na seznamu.
I letos děti čeká v rámci celotáborové hry putování mimo tábor a přespávání v přírodě. Zajistěte jim s sebou prostorný batoh, aby pro ně byl puťák díky pohodlně zabaleným věcem co nejpříjemnějším zážitkem. Spacák, nádoba na pití, náhradní obuv a celá řada dalších věcí se musí vejít dovnitř batohu!

Děkujeme a těšíme se na viděnou v sobotu 23.7.2016.


TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!