Kazi

Hlavní vedoucí

Zakladatel a hlavní vedoucí. To je náš Kazi. Zachová chladnou hlavu v každé situaci a vždy si umí poradit. 

Renda

Hospodář / Kytara

Přihlášky, účtenky, nákupy, čísilka a kalkulačka. To je jeho. Jeden ze zakladatelů a hlavní 12-ti strunná kytara. To je Renda.

Lenny

Vedoucí / kytara

„Má funkce na táboře je vedoucí oddílu. Baví mě blbnout s dětmi a předávat jim cenné zkušenosti, které jsem za ty roky získal. Také se snažím dětem ukázat, že trávit volný čas v přírodě je mnohdy lepší, než ho prosedět u počítače.“

Toff

Vedoucí / Kytara

,,Na tenhle tábor jezdím už od svých 11 let. Tohle místo a lidi miluju, proto se každý rok vracím. Za ta léta jsem se vypracoval z „vyrvěte mu hlasivky“ na „dá se poslouchat“. Letos je mým cílem překazit Paštikovi vítězný hetrik v celotáborovce.“

HA! POVEDLO SE! 

Paštika

Vedoucí

,,Na tento tábor jezdím od svých 8 let. Toto místo a lidi miluji! Za ta léta jsem se vypracoval z nováčka v mimořádného vedoucího, za cíl mám vždy jediné, vyhrát! Vítej zlatý hetriku!

Taťka

Šéfkuchař

V práci malířem, na táboře kuchařem. V obou případech míchá ve velkých nádobách a tak místo šéfkuchaře nemohlo připadnout jinému! Pokud zrovna nevaří, můžete ho vidět vychutnávat turka s tatrančičkou..

Ivory

Metodik

„.. To se vymyslí.. Potřebuješ jenom trubku, deodorant a bramboru. No a dělo je hotový..“ 
Pro Ivoryho, jednoho z našich metodiků, není sebe větší úkol překážkou. Je z nás nejlepší ve vyrábění něčeho – z ničeho. Společně s jeho 3D tiskárnou vytváří jednu rekvitizu za druhou! 

Ajka

Vedoucí

Nejhodnější vedoucí, často jí najdete v chumlu těch nejmenších. Když se na vás usměje, rozsvítí vám den. Nezkazí žádnou legraci a je oblíbená všemi. I ona se k nám přidala v letech dětských, následně se stala vynikající praktikantkou, vynikající oddílovou vedoucí a teď koketuje s metodickým teamem.

Žofka

Praktikantka / flétna / Housle

Žofka je směsicí hudebního, výtvarného a hereckého talentu. Co ji dáte do ruky, na to umí hrát. Ráda se směje a do každé akce jde naplno!

Forest

Vedoucí

Díky své patnáctileté praxi s místní přírodou získal spoustu zkušeností aby se stal tím správným vedoucím. Mezi jeho přednosti patří rychlost, hbitost, chytrost a hlavně smysl pro humor. Pod jeho velením vám bude peklo připadat jako pobyt v luxusním, petihvězdičkovým….. Vlastně ne, je to milej a hodnej kluk.

Pepica

praktikant

Kudrnatý mistr pádů. Jestli někdo umí upadnout za každé situace, ale s noblesou a s humorem, tak je to právě Pepa. Kromě toho baví i svým umem rozeznít struny kytary a pro laskavost a kompliment nejde daleko. Náš báječný praktikant.

Jelen

Praktikant / Kytara

Jelen. Náš nejnovější přírůstek. Zatím je spíše takový koloušek. Na to jak je mladý, umí ale neobyčejně dobře hrát. Ať už na kytaru nebo jakoukoli divadelní scénku.  

Didi

Praktikantka

Naše praktikantka, které je všude plno. Její smích je slyšet i za sedmero horami a řekami. Je to neskutečný dříč a na službu přijde vždycky v čas! 

Anča

Vedoucí

Upřímná, dobrosrdečná a spravedlivá holka, která je pro každou špatnost a pro každou srandu. I ona s námi začala jezdit jako dítě, a i když už byla tehdy spíš teenagerem, skvěle mezi nás zapadla a stala se nedílnou součástí našeho týmu. V současné době září ve funkci oddílové vedoucí.

Krikri

Šéf metodik

Již jako malý skautík toužila být jednou, až bude velká, táborovou vedoucí. Tenkrát na Měčíně (psal se rok 1999) se stala součástí Ghostbuters a o pár let později si v kruhu krotitelů duchů svůj sen splnila. Rodiči vyčítaná bujná fantazie pak dostala prostor v metodickém teamu a tak už léta letoucí píše hry. Poznávací znamení = v rukou desky a v patách černý pes. Případně občas ještě kočka nebo potkan na rameni.

Lara

Metodik / Vedoucí

Lara. Lara Croft. Svoji přezdívku nemá jen tak. Tenká jako nit, ale silná jak deset chlapů. Žádná práce ji není cizí a se sekyrou umí jak truhlář s dlátkem. 

Pája

Metodik / Pomocník

Na tento tábor jezdím už skoro 11 let. Už jako dítě jsem si zamiloval to kamarádské prostředí a skvělé táborové hry. Je skvělý pocit se nyní na táborových hrách přímo podílet a dětem vytvářet zážitky.

Klíště

Kuchař / syn

Jeho revírem je kuchyňský pult
jeho tempo je vražedné.
Jeho protivníci jsou čerstvá cibule,
škrábání brambor a podravka.
Společně s Taťkou pracují ve dne v noci.
Jejich úkolem je chránit naše žaludky!

Péťa

Vedoucí

Jako úplně malý Péťa se v létě roku 2007 vydal na náš tábor a protože se mu mezi Ghostbusters zalíbilo, zůstal jedním z nás dodnes. Suchý a trefný humor za každé situace, klid a rozvaha, to je on. Prošel si prágošstvím, metodičnem a je zkušený oddílový vedoucí. Jo a jednou vyhrál celotáborovku.

Ufon

technik

Když máte rozbitou postel! Koho zavoláte?
Když máte mravence ve stanu! Koho zavoláte?
Když se vám rozbije baterka! Koho zavoláte? 
Ufoneee! 

Štěpa

Pomocníček

Pomocná levá i pravá ruka technického oddílu, která zvládne skoro všechny práce.  Od kuchyně až po dřevo.